ایروبیک پیشرفته در فردیس

فیزیولوژیست بریتانیایی در سال 1992 مفهوم “دریافت حداکثری اکسیژن”‌ و “بدهی اکسیژنی” را مطرح کرد. دریافت حداکثری اکسیژن در واقع حداکثر نرخ سوختن اکسیژن در طول فعالیت ورزشی است. شاید این نقطه‌ی شروع شکل‌گیری ایروبیک بود. در نهایت در سال 1970میلادی ایروبیک به عنوان یک فورم فعالیت ورزشی به دنیا معرفی شد و در 1980 میلادی با ویدیوهایی که جاین فوندا منتشر کرد ورزش ایروبیک محبوبیت جهانی پیدا کرد.

ایروبیک پبشرفته آریانا جیم در فردیس

تمرینات ورزشی ایروبیک که به کاردیو هم معروف هستند فعالیت‌های با شدت کم تا بالا برای مدتی نسبتا طولانی است که سوخت‌ و ساز را بالا می‌برد و انرژی آزاد می‌شود. به طور کلی ایروبیک به معنای:‌ ارتباط داشتن، شامل شدن یا احتیاج داشتن به اکسیژن آزاد است. تیم ایروبیک پیشرفته در فردیس آماده‌ی آموزش این ورزش پرتحرک است.

ایروبیک چیست؟

ایروبیک شکلی از تمرینات ورزشی شامل حرکات مختلف است. به طور کلی مربی شدت تمرین را روی متوسط(moderate)‌ می‌گذارد و طی مدت زمان نسبتا زیادی ادامه می‌دهد. مثلا دویدن فاصله‌ی زیادی با سرعت متوسط و ثابت یکجور تمرین ایروبیک به حساب می‌آید. زمانی ما در حال انجام ایروبیک هستیم زمانی که قلب با سرعت بیش‌تری نسبت به زمانی که بدن در استراحت است در حال پمپاژ کردن است. همچنین تنفس سریع‌تر شده است. این پمپاژ و تنفس سریع‌تر برای مدتی نسبتا طولانی باقی می‌ماند. در این خصوص تیم ایروبیک پیشرفته در فردیس با دانش علمی و تجربه در انجام حرکات مختلف این رشته‌ی ورزشی شناخته شده آماده‌ی پذیرش علاقه‌مندان و ورزشکاران حرفه‌ای است.

ایروبیک پیشرفته در فردیس چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

تیم ایروبیک پیشرفته‌ در فردیس بدنتون رو گرم می کنه و نفس شما رو ‌می‌گیره. اما نه اونطور که نفستون بریده بشه.
به طور کلی تمرینات ورزشی به سه دسته تقسیم می‌شوند:‌ ایروبیک(هوازی)، آنیروبیک(غیرهوازی) و ترکیبی از این دو. در مقابل تمرین غیرایروبیک(غیرهوازی)‌ دسته‌ای از فعالیت‌های ورزشی هستند که با شدت انجام می‌شوند به نحوی که شما به سرعت نفس‌تان بریده شود و فقط برای چند دقیقه می‌توانید در آن حالت بمانید. مثلا وزنه‌برداری را تصور کنید! یا دوی سرعت. ایروبیک پیشرفته در واقع توانایی طراحی برنامه‌ای است که طی مدت زمان نسبتا بالایی با فورم‌های متنوع انجام می‌شود. تیم ایروبیک پیشرفته در فردیس با دانش و تجربه‌ای که در این حوزه دارد آمادگی خود را برای پذیرش علاقه‌مندان اعلام می‌کند.

فرم‌های مختلف ایروبیک

قدم زدن،‌ نرم دویدن، دوچرخه، حرکات موزون، شنا کردن و … نمونه‌هایی از حرکاتی است که در سیستم ایروبیک می‌توانند باشند. در واقع سیستم ایروبیک از این فورم‌ها استفاده می‌کند تا به روش ایروبیکی آنها را انجام دهیم. در ایروبیک پیشرفته در فردیس هم همین اهداف دنبال می‌شوند و مربیان طراحی‌های مختلفی متناسب با شما تدارک دیده‌اند.
در مقابل تمرین غیرایروبیک(غیرهوازی)‌ دسته‌ای از فعالیت‌های ورزشی هستند که با شدت انجام می‌شوند به نحوی که شما به سرعت نفس‌تان بریده شود و فقط برای چند دقیقه می‌توانید در آن حالت بمانید. مثلا وزنه‌برداری را تصور کنید! یا دوی سرعت. ایروبیک پیشرفته در واقع توانایی طراحی برنامه‌ای است که طی مدت زمان نسبتا بالایی با فورم‌های متنوع انجام می‌شود. تیم ایروبیک پیشرفته در فردیس با دانش و تجربه‌ای که در این حوزه دارد آمادگی خود را برای پذیرش علاقه‌مندان اعلام می‌کند.

از اهداف ایروبیک پیشرفته در فردیس بهبود عملکرد قلب و تنفس در افراد است و در نتیجه بهبود سلامت عمومی در بدن. افزایش نرخ تنفس میزان اکسیژن بیش‌تری حین تمرینات ایروبیک وارد بدن می‌کند. اکسیژن به جریان خون وارد می‌شود و توسط سلول‌های قرمز خونی به سمت قلب حرکت می‌کند و توسط قلب به ماهیچه‌های درگیر پمپ می‌شود. انرژی حرکت ماهیچه‌ها تامین می‌شود. این شمایی کلی از اتفاقاتی از که می‌افتد. تیم ایروبیک پیشرفته در فردیس با دانش روز حرکاتی را تهیه دیده است که به شکلی صحیح و متنوع ایروبیک‌ را یاد بگیرید و از اثرات آن لذت ببرید.

چربی سوزی ممکن است؟

می‌توانید از تیم ایروبیک پیشرفته در فردیس چربی‌سوزی را خواسته باشید. درصد بالایی از چربی در حین ورزش‌های هوازی(ایروبیک) می‌سوزد. چربی از کربوهیدارت چگال‌تر است. در نتیجه به اکسیژن بیش‌تری برای سوختن نیاز دارد. در حین تمرینات ایروبیک در مقایسه با آنیروبیک اکسیژن بیش‌تری به ماهیچه‌ها می‌رسد و عمل سوخت و ساز شدت می‌گیرد و این در کاهش چربی ذخیره شده در بدن اثرگذار است. البته شما همیشه در حال سوخت و ساز چربی و کربوهیدارت هستید. اما افزایش نرخ آن و تنظیم شدت آن طی مدت تمرینات ورزشی یک علم است.
اینکه ایروبیک ورزش مفرحی است بخاطر ترشح هورمون اندورفین در طی تمرین است. تمرکز افزایش پیدا می‌کند و فرد آماده‌ی انجام فعالیت‌های روزانه‌اش می‌شود. حرکات ریتمیک و متناوب در این ورزش از اصول آن محسوب می‌شود که موجب ایجاد نظم فکری در افراد می‌شود. تیم ایروبیک پیشرفته در فردیس آماده‌ی آموزش حرفه‌ای این ورزش در محیطی شاد به عموم علاقه‌مندان است.

همین امروز ثبت نام کنید، برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس های ما که در قسمت تماس با ما وب سایت قرار دارند، تماس حاصل فرمایید.