کراس فیت در فردیس

کراس فیت (cross fit) یک برنامه برای تناسب اندام به حساب میاد و توسط گریگ گلاسمن (Greg Glassman)‌ در سال 2000 میلادی ثبت تجاری شده. تیم کراس فیت در فردیس آمادگی پذیرش افراد علاقه مند به این رشته‌ی ورزشی رو دارا هست. کراس فیت هم یک فعالیت ورزشی روزمره به حساب میاد و هم یک ورزش رقابتی. از خصوصیات این رشته میشه به اینها اشاره کرد:‌ تمرینات بدنی به صورت تناوبی-تنشی برای افزایش سوخت و ساز،‌ بهبود حساسیت به انسولین در ماهیچه ها و کمک به جذب حداکثری مواد غذایی و افزایش میزان هورمون رشد.

باشگاه کراس فیت آریانا جیم در فردیس

تیم کراس فیت در فردیس با افراد متخصص خود به دنبال ارائه‌ي روش صحیح و اصولی فعالیت‌ ورزشی به علاقه‌مندان خود است. مطالعه ای در سال 2017 که در مجله ی eLife به چاپ رسیده نشون میده تمرینات تناوبی-تنشی بر روی عملکرد شناختی کودکان اثرگذار هستش. بهبود حافظه از مواردی به حساب میاد که در این پژوهش مورد توجه بوده. تیم کراس فیت در فردیس آماده‌ی دادن مشاوره و ارائه ی اطلاعات بیش تر در این خصوص هستش. کراس فیت یکی از ورزش های مورد علاقه ی بانوان برای چربی سوزی به حساب میاد. با ورزش های ديگه هم رابطه مشترک داره مثل: وزنه برداری، پلایومتریک(سرعت،‌ قدرت و بهبود سیستم عصبی-عضلانی)‌،‌ پاورلیفتینگ،‌ ژیمناستیک، لیفت کتل‌بل،کالیستینیک،‌ قوی ترین مرد و غيره.

تیم كراس‌فيت آریانا در فرديس تناسب شما را ارزيابی می كند

به طور کلی می توان گفت این ورزش ترکیبی از حرکات قدرتی،‌ استقامتی و هوازی هستش. اما سطح تمرينات از نظر سختی قابل طرح ريزی. همچنين در تمرینات این رشته ورزشی بر عضله ی خاصی تمرکز نمیشه. تیم کراس فیت در فردیس تناسب شما با این ورزش را بررسی مي كند و تمرينات مناسب شما را در برنامه مي گنجاند. یعنی بایستی از شما آزمون هایی گرفته بشه، چرا که کراس فیت جز دسته ورزش های آسان به حساب نمیاد. این به خاطر رعایت خط مشی ایی هست که تیم کراس فیت در فردیس از اون پیروی میکنه. این خط مشی اساس سلامت عمومی رو مدنظر داره و به دنبال شناسایی بهترین روش مطابق با نیاز شما هستش. کراس فیت چربی سوز قدری به حساب میاد و بدنی عضلانی اما کم حجم با توان حرکتی و قدرتی بالا رو میسازه. همين اون رو به يه ورزش محبوب تبديل كرده.

 

استقبال عموم بخاطر انعطاف و نه سادگی

تیم کراس فیت در فردیس در محیطی مطابق با روز و بهره گیری از ورزش کاران حرفه ای و همچنین علوم ورزشی به دنبال آماده سازی ورزشکاران رشته های دیگه برای مسابقات ورزشی هستش به نحوی که کراس فیت با آن ها متناسب باشد. تیم کراس فیت در فردیس آماده ی دادن مشاوره به علاقه مندان و همچنین پذیرش ورزش کاران حرفه ای از رشته ها دیگه رو داره. امروزه کراس‌فیت یکی از فعالیت های ورزشی پرطرفدار به حساب میاد. یکی از عوامل استقبال عموم توجه شبکه ی ورزشی EPSN و همچنین شرکت لوازم ورزشی Reebok به این ورزش محبوب بوده است. تیم کراس‌فیت در فردیس به دنبال دستورالعمل هایی است که امن بوده و‌ با افزایش توان قدرتی همراه باشه و البته خسته کننده نباشن. مفرح باشن و روش هایی منعطف و به روز باشن. یکی از اصول تمرينات کراس‌فیت این هستش که:‌ هرچی سریع تر تمومش کنی،‌ تناسب اندامت بهتر میشه. البته اين به اين معني نيست كه شما قراره قهرمان بشي. اين فقط يك دستورالعمل براي بهتر شدن هست. اينكه كراس‌فيت جز دسته ورزش‌هاي سخت ارزيابي ميشه،‌ بخاطر سطوح حرفه‌اي اين ورزش هست كه ورزشكار بايد استقامت،‌ توان و سرعت بالايی در انجام حركات تركيبي و هوازی رو داشته باشه.

البته تیم کراس‌فیت در فردیس شرایطتتون رو بررسی می کنه و تمرينات توی سطوح مختلفي از نظر سختي طرح ريزی ميشن. شاید اغلب افراد با دیدن مسابقات کراس فیت گمان کنند که این رشته فقط برای ورزشکاران حرفه‌ای با سابقه بالاست، اما در حقیقت کراس‌فیت روشی برای زندگی به حساب مياد. هرسني كه باشيد برای تغییر به برنامه‌ای جدید نیاز دارید. می‌توانید برنامه های متنوعی متناسب با سن و نیاز خود از تيم كراس‌فيت در فرديس انتظار داشته باشيد. تيم كراس‌فيت در فرديس آمادگي ارائه روش‌هاي علمي در اين رشته‌ي ورزشي هستش.

 

تيم كراس‌فيت آریانا جیم در فرديس آماده‌ ی پذيرش علاقه‌مندان به اين ورزش علمی و منعطف است. اين ورزش نيازمند تجهيزات متنوعی برای طراحی برنامه‌های مختلف متناسب با نياز متقاضي دارد. تيم كراس‌فيت در فرديس از اين ويژگی بهره‌مند است.

همین امروز ثبت نام کنید، برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس های ما که در قسمت تماس با ما وب سایت قرار دارند، تماس حاصل فرمایید.