فیتنس – بدنسازی در فردیس

فیتنس و بدنسازی دو دسته از فعالیت های ورزشی بسیار پرطرفدار در سطح جهان هستند. این دو رشته از جهاتی به هم شبیه هستند، چون شاید بتوان گفت فیتنس بخشی از بدنسازی به حساب می آید. اما امروزه با تخصصی شدن فعالیت های ورزشی مطابق با دانش و احتیاجات علاقه مندان، تفاوت ها را می فهمیم. ما تیمی برای فیتنس و بدنسازی در فردیس تشکیل داده ایم تا به شکلی سیستماتیک و به روز، این دو رشته ی ورزشی را آموزش دهیم. صحت در ورزش يعني انتخاب صحيح رشته‌ي مناسب و پيگيري مدام مربي به روشي علمي است. اینکه کدام رشته مناسب شماست توسط همین تیم فیتنس و بدنسازی تحلیل می شود و پیشنهادات ارائه می شوند. امروزه جوانان با هدف تر از پیش رشته ی ورزشی خود را انتخاب می کنند و مربیان هم رویکردهای تخصصی تری را ارائه می دهند. تیم فیتنس و بدنسازی در فردیس تمام سعی خود را می کند که با حفظ سلامتی، شمار را به بدن دلخواه خود متناسب با آناتومی تان برساند. تیم فیتنس و بدنسازی در فردیس از تفاوت های موجود بین این دو رشته به خوبی آگاه است.

باشگاه بدنسازی و فیتنس آریانا جیم در فردیس

هر نوع فعالیت که منجر به تقویت عضلات بدن و منجر به رسیدن به وزن و ترکیب بدنی دلخواه شود، شاخه ای از بدنسازی به حساب می آید. سوال اينجاست كه انتخاب درست باشگاه ورزشی و مربی مناسب چه نقشی در شناخت صحيح از بدنسازی و فيتنس دارد. سه اصل مهم در بدنسازی: برنامه ورزشی اصولی، تغذیه مناسب و استراحت می باشند. اما هر كدام از اين‌ها بسته به توانايی مربيان و مديران سالن‌های ورزشی دارد و ما با علم به این موضوع در باشگاه بدنسازی و فیتنس بانوان آریانا جیم در فردیس، فضایی حرفه ای از دستگاه های به روز تا مربیان حرفه ای را گرد هم آورده ایم.

تفاوت فیتنس و بدنسازی

شاید بتوان گفت فیتنس از بدنسازی مشتق شده باشد اما به جای رویکرد حرفه ای که در بدنسازی سراغ داریم، بر سلامت بدن تاکید دارد. همچنین برخی آناتومی ها هستند که با افزایش حجم فرم بدی به خود می گیرند. همچنین یکی از اصول ورزشی این است که شما برای فعالیت های روزانه آماده تر شوید و بتوانید عملکرد حرکتی مناسب تری پیدا کنید. به قولی فرز شوید. اریانا جیم با تیم حرفه ای فیتنس و بدنسازی در فردیس به جای حجم، تمرینات هوازی را در دستور کار خود قرار می دهد. معمولا بانوان بین فیتنس و بدنسازی، اولی را انتخاب می کنند. همچنین عادات غذایی و مکمل ها در این دو باهم تفاوت دارند. تیم فیتنس و بدنسازی در فردیس با لحاظ کردن تمام تفاوت های موجود به شما در خصوص انتخاب هر یک از این دو مشاوره می دهد. از دیگر تفاوت های این دو مدت زمان تمرین است. معمولا فیتنس زمان کمتری در هفته نیاز دارد.

محیط ورزشی

باشگاه فیتنس و بدنسازی آریانا جیم در فردیس از امکانات خوب و به روزی برخوردار است. در تحقیقات زیادی بر این مسئله تاکیده شده است که محیط ورزشی یکی از مهمترین موارد در ترغیب افراد است. همچنین امروزه دستگاه ها و ابزارها جای خود را میان علاقه مندان به این رشته های ورزشی باز کرده اند و امکان حرکات متنوع تری از طریق آنها مقدور است. سالن فیتنس و بدنسازی در فردیس واجد شرایط لازم بوده و محیطی به روز را برای علاقه مندان و ورزشکاران فراهم کرده است.

مربیان ورزشی آریانا جیم

نقش مربی در آموزش بر هیچکس پوشیده نیست. خصوصا وقتی این آموزش در رابطه با بدن انسان باشد که حساسیت های ویژه ی خود را به همراه دارد. مربیان فیتنس و بدنسازی در فردیس در کار خود تخصص دارند و با علم روز سلامت و زیبایی اندام تان را تضمین می کنند. در این بین برای بانوان برنامه های اختصاصی در نظر گرفته می شود. مربیان فیتنس و بدنسازی اریانا جیم در فردیس با علم و تخصص خود برای علاقه مندان تمریناتی حرفه ای تر متناسب با شخص طراحی می کنند.

سازماندهی ورود و خروج در باشگاه بدنسازی فردیس آریانا

با پیشرفت تکنولوژی، باشگاه های ورزشی رو به سوی سازماندهی و هوشمندسازی گام برداشته اند. تیم فیتنس و بدنسازی در فردیس با آگاهی از این موضوع، این رویکرد را در پیش گرفته است. امنیت در هر فضایی جز اصول اولیه به حساب می آید. کنترل ورود و خروج، مدیریت هوشمند رختکن، کنترل شهریه و جلسات، پیگیری و گزارش عملکرد مربیان و … از مزیات هوشمندسازی باشگاه فیتنس و بدنسازی آریانا جیم در فردیس به حساب می آید.

تمرکز باشگاه بدنسازی در فردیس

مشخصا هدف اول و آخر تیم فیتنس و بدنسازی در فردیس سلامت تن و روان است. تندرستی موجب ارتقا عملکرد اجتماعی افراد می شود و رویکردهای علمی در ورزش هم از آسیب های احتمالی ما را دورتر می کنند و هم فضایی سالم در اجتماع ایجاد می کند. تیم فیتنس و بدنسازی در فردیس با در نظر گرفتن این اصل مهم، متناسب با افراد تمریناتی را طراحی می کنند تا به نتایج دلخواه خود برسید. مسئولیت پذیری در کنار برنامه ریزی مربیان فیتنس و بدنسازی در فردیس و داشتن روحیه تیمی و نگرشی مثبت، لحظات شادی را برای ورزشکاران فراهم می کند. امروزه با پیشرفت های که صورت گرفته و همچنین آگاهی مربیان و مدیران ورزشی از آناتومی، مجموعه ای موفق تر خواهد بود که بتواند مطابق با اشخاص برنامه هایی را طراحی کند. احتیاجات آن ها را بشناسد و در خصوص آن ها راهنمایی های لازم را بدهد. هدف تیم فیتنس و بدنسازی در فردیس رسیدن به این مهم و همچنین تربیت ورزشکاران حرفه ایی در سطح جهانی است.

همین امروز ثبت نام کنید، برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس های ما که در قسمت تماس با ما وب سایت قرار دارند، تماس حاصل فرمایید.