ترامپولین در فردیس

ترامپولین از دسته ورزش‌های مفرحی است که بر روی پریدن متمرکز است. یک پارچه‌ی محکم که شق و رق به یک چارچوب فلزی بند شده. همچنین از فنر استفاده شده تا پارچه حالت انعطافی بگیره و بشه باهاش پرید. دسته‌ای از ترامپولین‌ها به بدون‌فنر معروفن. توی این دسته با مهندسی مجدد این دستگاه ورزشی امن‌تر شده. این ورزش فوایدی برای سلامتی داره که بر پایه‌ی بپر بپر کردن‌هاش هستش. پرش تاثیر خوبی بر روی سلامتی میذاره و تیم ترامپولین در فردیس آماده‌ی پذیرش علاقه‌مندان به این رشته‌ی ورزش مفرح هست. اما اشتباه نکنید. شاید تصور کرده باشید که این بازی مختص کودکان هست. اما این رشته جز مسابقات المپیک هم هست! ترامپولین با ادغام حرکات آکروباتیک به رشته‌ای جذاب تبدیل شده و تیم ترامپولین در فردیس آماده‌ی آموزش کلیات و حرکات اختصاصی این رشته‌‌ی جذاب هستش. در ادامه با تیم ترامپولین در فردیس همراه باشید. می‌خوایم از ابزارآلات،‌ تاریخچه،‌ مزیت‌های این ورزش و کلیات دیگه‌ای که لازمه بدونین حرف بزنیم. با ما همراه باشید.

کلاس های ترامپولین آریانا جیم در فردیس

به طور کلی دو نمونه ترامپولین داریم. دسته‌ای که توی ساخت از فنر استفاده می‌کنن و اونهایی که بدون‌فنر هستن. از اونجایی که دسته‌ی دوم امن‌تر هستش،‌ تیم ترامپولین در فردیس از نوع به روزتر اون استفاده می‌کنه. سال 1990 دکتر کیت ویوان الکساندر از نمونه‌ی طراحی شده در 1930 توسط جورج نیسن،‌ نمونه‌ی خودش رو مهندسی مجدد می‌کنه و نسل جدید ترامپولین‌ها به راه میوفته که به گفته‌ی سازنده نقاط ناامن طراحی قبل رو پوشش داده. به جای فنر از میله‌های فایبرگلاس که منعطف هم هستن استفاده شده. تیم ترامپولین در فردیس با تجهیزاتی به روز آماده پذیرش علاقه‌مندان به این رشته‌ی مفرح را دارد.

تیم ترامپولین در فردیس به دنبال چه شرایطی است؟

یکی از اولین فوایدی که به چشم میاد کاهش وزن و تناسب اندام از طریق روشی مفرح هستش. بر اساس تحقیقی توسط مجله‌ی فیزیولوژی کاربردی ناسا،‌ این روش 68%‌ از دویدن موثرتر عمل کرده. در واقع یکساعت ترامپولین کالری بیش‌تری می‌سوزاند تا یکساعت دویدن. پس یکی از ورزش‌های محبوب برای سوخت و ساز است که تیم ترامپولین در فردیس با آگاهی از این موضوع به دنبال تناسب اندام شماست.
افزایش جریان لنف در حدود 15 برابر بیش تر و بهبود سیستم ایمنی بدن از طریق دفع سموم از فواید چشمگیر این ورزش هستش. تیم ترامپولین در فردیس یکی از پایه‌های خود را بر اساس سلامت عمومی قرار داده و برای همین نسبت به تاثیرات رشته‌های مختلف آگاه است.
همچنین عنوان شده که یکی از روش‌های خلاصی از سلولیت،‌ ورزش ترامپولین به صورت منظم و اصولی است. تیم ترامپولین در فردیس آماده‌ی آموزش این رشته‌ی ورزشی مفید برای عموم را دارد.

ترامپولين در فرديس؛ جايی براي بپر بپر!

مطالعاتی نشان دادن که افزایش شتاب گرانشی(G)‌ بر روی استخوان‌ها موجب کاهش احتمالی پوکی استخوان میشه. همچنین این ورزش موجب تقویت مفاصل،‌ تاندون‌ها و رباط‌ها میشه که از آرتروز احتمالی پیشگیری می‌کنه. تیم ترامپولین در فردیس آمادگی آموزش اصولی با درک از آسیب‌های بدن شما و نحوه‌ی مقابله با آن را دارد.
کافی است چندبار بپرید. نفس نفس زدن خودتون رو حس کنید. حالا تصور کنید با کلی حرکت مختلف و توی یه فضای مفرح اینکارو بکنید. افزایش چرخش اکسیژن در بدن،‌ موجب افزایش انرژی و بهبود سیستمی در کل بدن میشه. تیم ترامپولین در فردیس محیطی امن و شاد برای تناسب اندام و سلامت عمومی شماست.
همچنین در این ورزش متخصصین ترامپولین در فردیس به شما تعادل و هماهنگی رو آموزش میدن. خستگی مفرط رو از شما دور می‌کنن و سلامت عمومی رو به ارمغان میارن.

پریدن چرا اینقدر مهمه؟‌

شاید یکی از موثرترین تمرینات ورزشی بشر همین ترامپولین باشه. بالا پایین پریدن‌های متناوب بر اساس گرانش تمام عضلات رو به کار میندازه و با بهبود عملکرد سوخت و ساز بدن توی وضعیت پرانرژی قرار می‌گیره و نشاط سراغش میاد. شاید برای همین کودکان این ورزش رو دوس دارن. اونا از ما باهوش‌ترن. تیم ترامپولین در فردیس با تجهیزات امن و محیطی شاد فضایی رو برای تناسب اندام و افزایش سلامت عمومی شما فراهم کرده. وقتی شما به هوا میپری و بر اساس گرانش به زمین برمی‌گردی تمام 638ماهیچه بدنتون به صورت تناوبی کشیده میشه و استراحت می‌کنه و این یعنی بهبود عملکرد تمام ماهیچه‌های بدن. البته تیم ترامپولین در فردیس با آگاهی از حرکات برای یک ماهیچه‌ی بخصوص آماده‌ی طراحی برنامه‌ای است که متناسب با شما باشد. پریدن‌ها میتونن عملکرد کلی بدن رو ارتقا بدن و حس نشاطی که کودکان از این ورزش به دست میارن بیخود نیست. اونا دوس دارن تمام سلولهای بدنشون قوت بگیرن.

همین امروز ثبت نام کنید، برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس های ما که در قسمت تماس با ما وب سایت قرار دارند، تماس حاصل فرمایید.